کامیون ولوو

تاریخچه کامیون ولوو

تاریخچه کامیون ولوو را به اختصار در این مقاله بررسی می کنیم.شرکت ولوو تراکس از سال 1928 اقدام به تولید خودروهای تجاری کرده است. حضور این شرکت برای تولید طیف وسیعی از خودروهای تجاری بسیار عالی است.شرکت ولوو یکی از محبوب ترین شرکت های تولید کامیون های سنگین در جهان است. بیش از 95 درصد از کامیون هایی که این شرکت می سازد بالای  16 تن هستند. این شرکت خودروهای تجاری خود را در بیش از 130 کشور در سراسر جهان به فروش می رساند.نمایندگی های این شرکت بزرگ در این کشورها فعالیت دارند و خدمات پس از فروش،گارانتی و خدمات رسانی های فوق العاده دیگر را انجام می دهند.

آیا ولوو  واقعا کامیون خوبی است؟

کامیون های ولوو به دلیل کیفیت خود مشهور هستند و با وجود اینکه یک برند بین المللی است، یکی از محبوب ترین مارک های کامیون در ایالات متحده آمریکا است. کامیون‌های ولوو در واقع  یک کامیون کامل از نظر پایداری، کیفیت،قدرت و قابل اعتماد برای هر کسی است که به دنبال سبکی و راحتی در هنگام سفر است.

رضایت مشتریان از کامیون های ولوو

میزان رضایت مشتریان از کامیون های ولوو در سراسر جهان به ویژه در آمریکا بسیار بالا است. کامیون داران  از این شرکت راضی هستند زیرا بیش از 2300 نمایندگی و فروشگاه معتبر را پشتیبانی می کند. کامیون های ولوو در 13 کشور در سراسر جهان مونتاژ می شوند و حدود 95 درصد از تولید این شرکت در سوئد، برزیل، بلژیک و ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

volvonafei

بزرگترین کارخانه کامیون های ولوو

کارخانه Volvo Trucks آمریکای شمالی در دوبلین از اوایل سال 2021 شروع به تولید مدل کامیون الکتریکی VNR با باتری می کند. این کارخانه در حال حاضر بزرگترین کارخانه کامیون ولوو در جهان است که در حال حاضر نزدیک به 3300 نفر در آن مشغول به کار هستند که چندین مدل از کامیون های سنگین را می سازند. ولوو می گوید کارخانه دوبلین با مساحت 1.6 میلیون فوت مربع (نزدیک به 150000 متر مربع) بزرگترین تولید کننده کامیون های ولوو در جهان است. این یکی از بزرگترین کارفرمایان بخش خصوصی در منطقه است که 3300 کارمند دارد.

حتما مقاله با کامیون های ولوو بیشتر آشنا بشید را مطالعه کنید.

چه شرکتی موتور کامیون ولوو را می سازد؟

در بررسی تاریخچه کامیون ولوو به این مطلب میپردازیم که موتورهای این شرکت را چه کسانی می سازند؟!شرکت ولوو تقریبا از اواخر دهه 1920 اقدام به ساخت تعدادی موتور برای شرکت خود و کامیون های ولوو کرده است. در دهه 2010، آنها همچنین شروع به استفاده از موتورهای توسعه یافته توسط Deutz AG آلمان کردند. آنها یکی از اولین شرکت هایی موفقی بودند که از موتورهای توربودیزل در کامیون های تجاری استفاده کردند.

volvo engin

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 11 =